Our company Jaipur Industries From Jaipur Rajasthan is Engaged in manufacturing of Plactic Toilet Cleaner , Pet Hair Oil Bottle , Hdpe Moisturizer Bottle , Plastic Hand Wash Bottles , Plactic Cream Jars , Pet Serum Bottle , Plastic Talcum Containers , Hdpe Shampoo Bottles , Roll On Bottles , Plastic Floor Cleaner Bottle . All Types of Pet Bottles are offered to the clients at very reasonable rates and admired in the market for fine finishing.
We are supplying A





₹ 5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Usage/Application | Computer Cartridge Ink Packaging |
| Color | White |
| Weight | 15 - 25 gm |
| Height | 192 mm |
| Material | Plastic |
| Product Code | CC-250 |
We are offering HDPE dropper bottle




₹ 5 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 250 ml |
| Material | HDPE |
| Country of Origin | Made in India |
| type | pet |
We "Gupta Industries" are leading Manufacturer, Exporter of Hand Wash Bottle, Plastic Floor Cleaner Bottle, Liquid Neel Bottles, Plastic Medicine Bottle, Plastic Squeeze Bottle, Plastic Chemical Bottle,and Plastic Bottles etc.


Mahendra Gupta (Proprietor)
Gupta Industries
No. 876, Defence Colony, Gujar Ghati, Amer Road, Jaipur - 302001, Rajasthan, India
