Prominent & Leading Manufacturer from Jaipur, we offer 10ml amber dropper bottles, eye dropper bottles supplier, eco friendly dropper bottles, eye dropper bottles and eye dropper bottles wholesaler.



₹ 2 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 15 mL |
| Cap Type | Screw Cap |
| Neck Type | Narrow Neck Screw |


₹ 2 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 30ml |
| Material | HDPE |
| Bottle Color | White |
| Neck Size | 18 mm |
| Cap Type | Screw Cap |


₹ 2.50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 30 ml |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |


₹ 2 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
₹ 1.50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |


Mahendra Gupta (Proprietor)
Gupta Industries
No. 876, Defence Colony, Gujar Ghati, Amer Road, Jaipur - 302001, Rajasthan, India



